Starkmeble

O FIRMIE

DZIAŁAMY OD 1970 r.
WYSOKA JAKOŚĆ JEST DLA NAS STANDARDEM

O firmie

Firma Stark jako polski producent posiada własną kolekcję mebli. Oprócz tego realizuje produkcję ściśle określoną przez odbiorców hurtowych, a także indywidualnych. Do produkcji stosuje wyłącznie materiały i surowce najwyższej jakości m.in. skórę naturalną pochodzącą prosto z Włoch oraz materiały obiciowe, ze wszystkimi wymaganymi certyfikatami od sprawdzonych dostawców. Serdecznie zachęcamy do współpracy.

Historia

Nasza firma z bogatą rodzinną tradycją istnieje na rynku od wielu lat. Jej założycielem w roku 1970 był Brunon Stark.

Początkowo oferowane usługi obejmowały kompleksową renowację tapicerki samochodowej a w późniejszym czasie renowację foteli oraz sof.

Z biegiem lat firma rozszerzyła swoje usługi i wprowadziła na rynek pierwsze zestawy mebli wypoczynkowych, które charakteryzował zachodnioeuropejski design.

W 2007 roku po latach wspólnej pracy firmę Stark przejęła córka – Izabella Stark. Przedsiębiorstwo przekazywane jest następnemu pokoleniu. Wnuk założyciela – Robert stawia swoje pierwsze kroki w zarządzaniu firmą.

Do chwili obecnej rozwijamy się systematycznie podnosząc standardy produkowanych mebli.

Produkcja

Nasze wyroby cechuje klasyczne oraz nowoczesne wzornictwo, wysoka jakość i estetyka wykonania. Wykorzystanie najnowszych technologii i wysoko gatunkowych materiałów, które w połączeniu z wysokimi kwalifikacjami naszych pracowników zaspokajają oczekiwania klientów z Polski, Niemiec, Holandii, Belgii, Anglii, Irlandii, Finlandii, Norwegii oraz Szwecji.

Staramy się spełniać życzenia naszych klientów dopasowując tkaniny oraz ozdobne elementy drewniane według indywidualnych potrzeb. O jakości wykonywanych przez nas mebli świadczą liczne nagrody i wyróżnienia. Szczególną chlubą było nominowanie i wyróżnienie nas w roku 2002 spośród 6 tysięcy firm powiatu kartuskiego do nagrody „Perła Kaszub” w kategorii „Firma roku”.